AVG Antivirus chce restartovat

Od: Datum: 26.05.15 20:24 odpovědí: 4 změna: 27.05.15 07:21
avatar

Zdravím. Včera se mi při každém otevření počítače začalo objevovat toto: AVG Antivirus Free, je vyžadován restart počítače. Váš počítač je třeba restartovat pro dokončení těchto operací. Instalace, nebo aktualizace programu. Pak je pod tím napsán výběr možností. Za hodinu - později - začít

Vůbec nevím co mám dělat. Počítač je nový a antivirus byl instalován a dokončen minulý týden. Všechno bylo v pořádku. Proč se mi tohle objevuje? Já se to bojím restartovat, abych něco nerozházela. Co mám dělat? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.05.15 20:27
avatar

Klidně restartuj. Někdy se to stane, že po větší aktualizaci to chce restart. Taky se ti to stane někdy po aktualizaci systému. To se zase bude vztekat sám systém, že chce restart.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.05.15 20:46
avatar

A myslíš, že to proběhne normálně, aniž bych do toho já musela nějak zasahovat? jestli mi to začne dávat nějaké otázky, tak budu v koncích. Myslím tím ty hlášky jako: "chcete tohle, tak klikněte na tohle" A tak dál. Já tomu nerozumím a hlavně nic nechci. Chci jen, aby mi dali se všema nabídkama pokoj a abych si v klidu mohla používat počítač jak jsem zvyklá. Díky. S.

doplněno 26.05.15 20:49:

A přesně to, co píšeš se vlastně stalo asi před třemi dny. najednou se to samo od sebe začalo aktualizovat a ta sranda trvala skoro pět hodin nonstop. Už jsem z toho byla zoufalá. Bylo od čísla 1 do 168.

Datum: 26.05.15 21:01
avatar

Tak neměl by s tím být problém. Ta pětihodiná sranda byla záležitost systému. Máš ho nově nainstalovaný, vid? Pak se stahují všechny aktualizace od doby, co byla udělaná placka. Proto to tak dlouho trvá. Někdy se ještě stane, že komp bude chtít restart a naskočí ti na obrazovce nevypínejte počítač, instaluji aktualizace, po restartu v tom pak bude ještě pokračovat. Nebud z toho vyděšená, jsou na světě podstatně horší průsery.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.15 07:21
avatar

Jenyku, ano. Mám ho nový a nově všechno ainstalované. A včera jsem Tě teda poslechla a klikla na to. Chvíli se nic nedělo, jen tam běhalo to kolečko. Nic to nechtělo, nic to nepsalo. Asi za pět minut, ani ne, se to samo vrátilo a bylo to. *uf*. Dnes ráno se už žádná výzva neobjevila. A je vidět, že o tom něco víš, protože to, co popisuješ, tak přesně to už se odehrálo. Ta instalace, aktualizace těch instalací a tak dál...Já tady vždycky sedím a modlím se, aby to po mně nic nechtělo.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.