Přestal jít notas

Od: Datum: 26.05.15 13:41 odpovědí: 7 změna: 26.05.15 20:23

přestal reagovt notas tak jsem ho vrátil datumem o náký ten den zpět a to byl konec definitivní,ted to po mě chce instalační disk na nahrátí programu zpět nebo co já nevim vůbec tomu nerozumim tak co s tim jde to ještě zprovoznit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.05.15 13:46

tak to je mizerný s toho nikdo nic nepozná,tak to se mi ukazuje

Datum: 26.05.15 20:23

Pro příště: Monitor se fotí BEZ BLESKU!

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 26.05.15 13:54

Mizerný popis, mizerná foto - nerozumíte tomu = dejte to do servisu, pokud to má hodnotu. Pokud ne, kupte si nový.

Chcete -li poradit, musíte napsat výrazně více o závadě, vzniku, data o přístroji, přiložit čitelnou fotku obrazovky.

doplněno 26.05.15 14:02:

Budu tedy hádat:

Máte starý NTB, který přestal fungovat - nelze ho zapnout a požaduje DVD pro opravu windows. Na disku máte mimo jiné i data, která chcete zachránit.

Možnosti:

- demontujete z NTB harddisk a data zazálohujete v jiném PC (k tomu je třeba kabel s redukcí- http://aukro.cz/show_item.php?item=5301431339) - jestli nemáte, dáte do servisu, kde vám to za 500 udělají

- pokusíte se opravit díky DVD (který nemáte, takže zkusíte sehnat originál nebo stáhnete někde ISO a vypálíte si ... kód na WIN máte jistě nalepen na NTB

- zajdete do servisu, kde vám řeknou, že mají vše potřebné a bude to opraveno za 980,-Kč

doplněno 26.05.15 14:06:

Ještě je možnost "továrního nastavení" - záleží na typu NTB, předpokládám při spuštění mačkat "F9" - případné smazané údaje můžete zkusit vytáhnout díky programu RECUVA.

doplněno 26.05.15 14:47:

https://www.google.cz/webhp?hl=cs&gws_rd=cr&ei=JmtkVcGuN8aMsAHP94CgBw#q=jak+vyd%C4%9Blat+hdd+z+notebook&hl=cs&tbm=vid

ale jestli nemáte redukci, bude vám to k ničemu...

Datum: 26.05.15 13:56

já bych to snad i vyhodil jenže tam mám fotky o který bych nerad přišel

Datum: 26.05.15 14:36

Vyndejte HDD a pripojte k jinemu PC. Potom muzete preinstalovat.

Datum: 26.05.15 14:45

vyndám ale jak ten HDD vypadá? já počítačům opravdu nerozumím

Datum: 26.05.15 14:52

Něco se s tím dělat dá, zkuste ho vypnout stisknutím ctrl+alt+del najednou, možná se vypne, nechte ho tak chvíli a pak zapněte a uvidíte. Jestli se nepodaří, volejte firmu, zadarmo to asi nebude, ale poradí si s tím. Jsem naprostá amatérka, uvedený postup se někdy osvědčí, nic horšího, než máte, se stát nemůže.

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.