Tisk ve wordu, jiný na jiném PC

Od: Datum: 24.05.15 21:22 odpovědí: 7 změna: 24.05.15 23:35

Dobrý den,

nevíte, kde může být problém, když jsem něco doma vytvořil ve wordu, uložil do staršího formátu 97-2003 a poslal emailem na jiný počítač, tam to vždy kolega otevře a ikdyž u mě je to pěkně na 1 A4 a ještě s rezervou, u něj je to tak 1 a čtvrt stránky.

Potřeboval bych, aby to otevřel a vytiskl úplně stejně jako já doma. Nevíte, kde může být problém? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.05.15 21:25

Myslím, že jediný formát, který se nezmění je PDF.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 24.05.15 21:28

asi bych zkusil nastavit v parametrech tisku - zvětšení/zmenšení - přizpůsobit rozměru papíru A4 - u různáchch tiskáren bývá tato možnost vyjádřena i jinak - např. na 1 list ,apod.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.05.15 21:34
Nepoužíváš nějaký speciální font, který by kolega neměl?
Ohodnoceno: 0x

Od: wordak
Datum: 24.05.15 21:56

zdravím,

font používám arial, tam problém není, ale nejde jen o zmenšení textu, je už tak dost malý a na těsno.

nejlépe zní to uložení do PDF, mě to ale tuhle nabídku nenabídne, nevíte jak to udělám? A otevře to pak i v tom starším wordu?

Datum: 24.05.15 22:47

PDF neotvírá word, ale adobe reader, ten se dá volně stáhnout. Apro uložení do PDF je nejlepší si nainstalovat PDF tiskárnu. Jsou též zdarma a postupovat ve woru přest Ctrl+P (tisk)

Ohodnoceno: 2x

Od: wordak
Datum: 24.05.15 23:06

Díky moc! Udělal jsem to přes to PDF

Od: buss®
Datum: 24.05.15 23:35

Není formátování, jak má být... mezerník a j.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.