Jak zjistit četnost užívání profilu facebook?

Od: Datum: 23.05.15 17:52 odpovědí: 4 změna: 24.05.15 02:26

Ahoj, ve Facebooku se nevyznám a proto, potřebuji poradit, pokud teda nějaké řešení existuje. Pokud se dostanu na něčí stránku Facebooku, jak zjistím, kdy ten člověk, kterému profil patří například:

kdy se přihlásil naposled nebo jak často tam chodí...? Prostě, jakým způsobem svůj profil používá.. Když se někomu podívám na timeline, tak mi není jasné, jak je možné, že se mu tam zobrazují kdejaké hlouposti, které nejsou v hlavičce nadepsány jeho jménem ale kohosi jiného, potřeboval bych alespoň z tohohle nějak určit, kdy naposled dotyčný něco vložil. Nebo to, co se tam zobrazuje, musí autor účtu povolit a tím teda zjistím, že je facebook minimálně ještě používán? Snad chápete oč mi jde, prostě potřebuji pochopit na co kde kouknout, abych se dozvěděl co nejvíc o způsobu, času využívání toho kterého člověka. Nejde mi o žádný hek...jen pokud jsou ty informace nějak dostupné..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.15 18:00
avatar

Pokud nejste přátelé, nemusíš zjistit vůbec nic. Pokud jste, tak jeho stav vidíš. Jestli je online, nebo ne. No a na TIMELINU vidíš, kdy vkládá nějaký příspěvek osobně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mnone
Datum: 23.05.15 19:59

No ale na tom timeline se zobrazuje tomu kterému uživateli kdeco. Zobrazují se tam příspěvky všeho druhu a autorem je někdo jiný. Jak je možné, že se zobrazují u někoho jiného? To se musí nějak autorizovat každý takový příspěvek nebo se to povolí jednorázově,,?

Datum: 23.05.15 20:42

Někdo může napsat druhému na tzv. zeď - to je to, co pravděpodobně vidíš. Explicitně je to povoleno, ale dá se to zakázat.

Taky to může být, že daný uživatel sdílel obsah někoho jiného, to tam ale bývá něco napsaného - "Jan Novák sdílel ..."

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 24.05.15 02:26

Je fakt, že mě toto někdy taky rozčiluje, Facebook je v tomto zrádný, zase zaleží na upřimnosti.pokud chcete někomu něco vykukat tak máte možnost.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.