Harddisk SATA

Od: Datum: 22.05.15 02:07 odpovědí: 6 změna: 22.05.15 15:48

Mám starší desku GIGABYTE a ta má SATA2 konektory. Mám jich 6. Foto posílám. Při startu nebo restartu se harddisk rozpozná. V kompu mám dva disky SATA3. Za běhu systému připojím třetí a to nejde. Systém ho nevidí. Uvidí ho až po restartu kompu. Není na to nějaký fígl? Nechci kvůl tomu restartovat. Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.05.15 08:44
Figl je ten, ze pri zapnutem PC lze bezpecne pripojit pouze zarizeni USB. OS si pri startu osaha vsechna zarizeni a podle toho se nastavi. Co tam pri startu neni, s tim pracovat neumi.
Ohodnoceno: 2x

Od: pejo®
Datum: 22.05.15 15:15

Aha, to jsem nevěděl. USB harddisky pracujou. Děkuji.

Datum: 22.05.15 08:53

Kupte si USB redukci pro SATA disky nebo SATA rámeček. Taky záleží jaký OS je nainstalován.

Ohodnoceno: 1x

Od: pejo®
Datum: 22.05.15 15:25

Jak ta redukce USB vypadá? OS mám starší a to legální XP. V budoucnu přejdu na sedmičky. Osmičky nechci. Desítky budou na podzim a nebudou pro každého zdarma. Rámeček nechci. Je pro 3,5" disky?

Od: case
Datum: 22.05.15 15:48
Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 22.05.15 15:48
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.