Nový PC - Problém s Windows

Od: Datum: 21.05.15 09:01 odpovědí: 6 změna: 22.05.15 07:25
Ahoj,
Najde se někdo, kdo vyřeší problém?
Koupil jsem stolní PC Asus z alzy. Ovšem bez Windows (mám doma), když je chci instalovat, vše jde jak má, ale nakonec instalace mi vyskočí chyba ,, chyba inicializace přihlášení " ... Co stim?
Instalují Windows 7 Home Premium 84bit .
Díky za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 21.05.15 09:06

Dobrý den, on ten OS bude spíše 64-bit, ale to není podstatné. Instalujete originální OS nebo stažený z internetu? Je také HW pro OS 64-bit? Zdravím!

doplněno 21.05.15 09:16:

Zkuste instalovat originální OS nebo možná ten 32-bit (podle toho HW).

doplněno 21.05.15 09:28:

Originální OS Windows se musí nejdříve koupit nebo si tam nainstalujete OS Linux (zdarma).

doplněno 21.05.15 10:09:

BIOS si nastavte jako výchozí (default), uložit a restart PC.

Ohodnoceno: 1x

Od: hermanmarek
Datum: 21.05.15 09:14
Originální nejsou, nicméně mám originální key, když jsem skousel 64-bitovy tak to byly Home premium
Datum: 21.05.15 09:24
Originály nemám, tyto jsem používal ve starém PC a fungovaly. Mám jen 62-bit a 86-bit nebo něco takového.
Datum: 21.05.15 09:43
Neresme Windows těmi to není, našel jsem diskuzi na toto téma a nakonec byl problém s řadičem v BIOSu ale nevím jak ho nastavit.
Datum: 21.05.15 11:03
Vyřeší to když tak na instalují Windows XP?
Datum: 22.05.15 07:25
Narazil jsem na problémy když jsem na notebook s biosem pro osmičky chtěl instalovat sedmičky. I když jsou oba systémy podobné tak každý používá jiný zavaděč ( snad se to tak jmenuje ). Nakonec to nemělo nic společného s biosem ale byl předformátovaný disk pro osmičky. Když jsem přes linux celý disk smazal a znova formátoval, tak už instalace sedmiček proběhla správně.
Můžeš se podívat na stránky výrobce jestli tam není pro stejný ntb. zvlášť bios pro osmičky a zvlášť pro sedmy a udělat flash na sedmičkový.
Jestli je problém v tom co popisuju, nepůjdou ti na to hodit ani ty XP protože ty taky používají starší tip zavaděče.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.