Výpověď poskytovateli internetu

Od: Datum: 20.05.15 18:45 odpovědí: 2 změna: 20.05.15 21:46

Potřebuji napsat výpověď poskytovateli internetu, protože po dvou letech chci přejít k jinému poskytovateli internetu. Tak bych chtěl požádat, jestli někdo neví kde je na internetu nějaký vzor, podle kterého bych mohl výpověď poskytovateli internetu napsat. Děkuji předem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 20.05.15 19:04
avatar

Dobrý den, já jsem to řešil tak, že jsem si před skončením smlouvy zavolal na linku poskytovatele internetu a tam se zeptal na postup. On to může mít každý poskytovatel jinak. No, nejdříve vydržíte přemlouvání a nabídku snížení ceny (když zůstanete) a potom, když trváte na ukončení, Vám řeknou přesně text a adresu, na kterou to zaslat. Zdravím!

doplněno 20.05.15 21:50:

ronyx - no, a o tom jsem právě psal, že může být rozdíl. Já jsem vypovídal také ADSL a T-Mobile to chtěl písemnou formou. Ale, je to už nějaký rok.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.15 21:46
avatar

Zdravím,
záleží na tom, jaké to připojení k internetu máte. Pokud ADSL, pak nemusíte dávat výpověď, ale požádat poskytovatele o tzv. přenos čísla. Před 14 dny jsem požádal O2 z důvodu ceny o přenos, přišel papír s kódem, včera jsem zavolal nově vybranému poskytovateli (přesněji zrpostředkovateli - toho mi dělá DSL.cz) ke komu chci přejít chci přejít, on si řekl o mé údaje a o kód přenosu a že se se mnou spojí přímo nový poskytovatel. A je vyřízeno - bez nějaké výpovědi a pod.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.