Jak odinstalovat vs2013?

Od: Datum: 20.05.15 16:45 odpovědí: 2 změna: 20.05.15 17:39

Chtěl by odinstalovat vs2013, ale pokud dám v "Ovládací panelyVšechny položky Ovládacích panelůProgramy a funkce"pravím na Microsoft Visual Studio Community následně změnit tak se spustí a tak dvou sekundách vyskočí okýnkoProgram Microsoft Visual Studio Community 2013 Update 4 přestal pracovat.
Informace o mém Pc:
OS: win7 home Premium;
RAM: 2G;
Cpu: Intel core 2(1,33 GHz);

Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 20.05.15 16:55
avatar

Dobrý den, Vy se chcete toho programu zbavit, ne? V Ovládácích panelech není panel Přidat nebo odebrat programy? Tam, po vybrání toho správného programu, bych zkusil tu jeho odinstalaci. Ovšem, takový program musí být nejdříve zcela vypnutý a OS ho nesmí používat - jinak se (celá) odinstalace nezdaří. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.15 17:39
avatar
Přesně tak spuštěný program neumí windows samy odinstalovat. Jestli nějaká část toho programu běží na pozadí, musíš buď přes zkratku CTRL+ALT+DEL vyvolat správce procesů a všechny části toho programu ručně vypnout, případně restartovat počítač a po spuštění držet F8 dokud počítač nenabídne spuštění v nouzovém režimu. V nouzáku procesy toho programu nenaběhnou. Pak samozřejmě následuje klasické odinstalování přes přidat/odebrat.
Další možností je použití specializovaného programu. Například revo uninstaller, total uninstaller nebo trochu slabší CCleaner který dost lidí má a ani neví že v něm je nástroj na odinstalaci programů.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.