Pošťák email

Od: Datum: 18.05.15 17:17 odpovědí: 10 změna: 03.01.16 11:04

Přátelé potřebuji poradit dlouhou dobu používám v seznamu pošťáka, ale dnes mě stále nejde. Tak jsem ho odinstaloval a zase nainstaloval, ale nejde mě nastavit email. Když kliknu na nastavení tak se mě ukáže jen prázdná stránka a žádná políčka na vyplnění. Mam Win 8. děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ctenar
Datum: 18.05.15 20:42

Zjevně dotaz od laika, protože to nedává smysl, takže to musíme vzít polopaticky. Přistupuješ k mailu přes web (email.seznam.cz) nebo máš v počítači poštovní program (Outlook, Windows Mail)? Ve druhém případě ho musíš mít správně nastavený.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.05.15 20:50

Přistupuji přes email.seznam.cz

Datum: 18.05.15 21:03

Jak jsi mohl odinstalovat a zase nainstalovat poštu?*ee* Co jsi přesně udělal?

Datum: 18.05.15 21:12

Seznam pošťák jsem klasicky oddinstaloval nevím proč by to nemělo jít. Do pošty se v seznamu dostanu v pohodě

Od: lujs®
Datum: 18.05.15 22:21

Čtenáři, Pošťák je program kterej na komp nainstaluje takovou malou obálku a u všech vyplněnejch mejlů v týdle aplikaci vás upozorní na to že máte zprávu.

Bohužel s ním mám od včerejška taky problémy.

doplněno 21.05.15 13:16:

Sem ho včera odinstaloval a znovu nainstaloval a vyplnil mejlový adresy a už fachčí jak má.

Datum: 18.05.15 22:43

Pardon, už jsem ten program našel. Ukazuje se něco v "nastavení - pokročilé - chyby"?

doplněno 18.05.15 22:58:

Krátkodobé výpadky této služby v minulosti byly, ale v současné dobe si nikdo nestěžuje. *nevi*

Datum: 21.05.15 11:30

Ne, ale když se má email otevřít tak začne monitor blikat a ukazuje to , že bude to hned a hotovo to se stále střída, ale email to neotevře

Od: beranekpetr
Datum: 03.01.16 10:50

Tak já mám to samé a nemohu na to přijít,co s tím.Nastavit mail se mě nepodaří.Vždy prázdná schránka. Prosí poraďte. Děkuji Beránek Petr

Datum: 03.01.16 10:59

Na poštu bych doporučil používat nějakýho normálního emailovýho klienta. Třeba Thunderbird. Případně Windows mail. Správně nastavit a on se už o poštu postará.

Od: nick®
Datum: 03.01.16 11:04

Pokud mas email@seznam.cz, zkus si nastavit email podle napovedy na novem Seznamu - podpora Sez.

Radi tam mimo jine hlavne nastavit IMAP !

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.