Youtube pouze v textovém režimu a nefunkční

Od: Datum: 18.05.15 13:28 odpovědí: 6 změna: 19.05.15 12:12

Caa 2 dny bez jakéhokoli zásahu do PC i modemu mi nejde plný režim v Youtube. Zobrazí se pouze textový režim a dále odkazy jsou nefunkční. Co mám blbě? Zkoušel jsem restartovat modem na radu kamaráda. Obdobné to bylo ve Facebooku, ale ten sám začal cca za den běhat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.15 13:35

Zkuste ve Firefoxu klepnout v horní liště na "Zobrazení", pak najet myší na "Styl stránky" a následně vybrat "Základní styl".

Dále to může dělat i špatný systémový čas.

Promazáním cache a cookies také nic nezkazíte . . . . .

Pokud výše uvedené nepomůže, občas to dělal v prohlížeči nainstalovaný AdBlock.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.05.15 18:16

Bohužel zatím rady nefungují (prohlížeč IE a FF a Chrome a WXP)

Od: ben®
Datum: 18.05.15 18:20

Dobrý den, používáte antivir a neproběhla nějaká jeho aktualizace? Zkuste ho dočasně zcela vypnout a načíst videa. Možná je problém tam. Zdravím!

doplněno 18.05.15 18:33:

Možná zkuste toto viz odkaz, ale nemám to vyzkoušené.

https://www.youtube.com/html5?hl=cs&gl=CZ

doplněno 19.05.15 12:17:

Ještě zkuste použít antivir a projet PC, jestli Vám to nedělá nejaký "šupák".

Datum: 18.05.15 18:28

Bohužel ani s vypnutím AVG se nic neděje.

doplněno 19.05.15 10:59:

Tk jsem zkusil aktualizovat Flash Player a rekreačně nainstalovat ještě Operu. Nejde nic.

Datum: 19.05.15 11:30

Zkoušel jste také aktualizovat ovladač grafické karty?

Datum: 19.05.15 12:12

Nezkoušel, mám integrovanou. Ted smazal "koláčky" rovněž nic. Odinstaloval AVG nic. Navíc mi to začalo blbnout a běží jen v text režimu i na Facebooku. Je to něco s komunikací. Veškeré stránky jiné mi jdou normálně. Zkusím ještě resetovat WiFi router. Ale myslím, že to bude něco se změnami od Googlu. Jedu na WXP a dosud bez problémů.

Nefunkční ve všech prohlížečích (běžných)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.