Jak odinstalovat Ubuntu a instalovat Windows?

Od: Datum: 17.05.15 12:12 odpovědí: 5 změna: 17.05.15 20:32

nevim si rady s timto programem.chtel bych ho odinstalovat a dat si win7

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.05.15 12:26

Ubuntu není samostatný program, je to operační systém.

Nabootujte PC z instalačního média Windows7,

instalační program Vám nabídne rozdělení a zformátování disku.

Při instalaci Windows se disk přepíše novým operačním systémem

(OS Ubuntu bude během instalace Windows odstraněn)..

Ohodnoceno: 1x

Od: marek353535
Datum: 17.05.15 12:36

Chtel bych si jen ztahnout wot, ale presubuntu mi to nejde. Nevim jak s timhle programem zachaze. Kdyz dam cd s windows, tak se mi stale dokola ukazuje chyba.

Datum: 17.05.15 12:52

Tak samotný stažení by v Ubuntu neměl být problém. Ten nastane hned potom. Ono, nejen že to nepůjde hrát, ono to nepůjde ani nainstalovat. Asi by to šlo přes nějaký emulátor Win, ale nemám s tím osobní zkušenost. Osobně hry nehraju a programy který potřebuju jsou na Linuxu k mání.

Také nemám křišťálovou kouli, abych viděl, jakou chybu ti to ukazuje při vložení placky s Woknama. Trochu se rozepiš, radši víc než míň. Co a jak děláš, takhle se fakt nedá radit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.05.15 18:24

Jestli míníte doplněk WOT pro Firefox,

mělo by to jít nainstalovat přímo přes Firefox

z této stránky.

Pokud myslíte hru World of Tanks, můžete hru stáhnout a zkusit ji nainstalovat (a pak i hrát) pod Wine.

Pozor, ne všechny programy určené pro Windows se podaří pod Wine spustit.

Podle mne je škoda měnit operační systém, který jinak vyhovuje, jenom kvůli hře ...

Ohodnoceno: 2x

Od: marek35353535
Datum: 17.05.15 20:32

ja si pc prave kupoval kvuli world of tanks a ted nevim jak na to.dkazuje me to na linux a nejake programy ke stazeni,ktere ani neznam.tak nevim

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.