Nejde mi to nainstalovat - PROČ?

Od: Datum: 10.05.15 16:41 odpovědí: 4 změna: 10.05.15 23:06

Chtěla bych si do svého notebooku (win8) nainstalovat již starší hru (stará asi cca 5 let), ale vždy když ji spustím, objeví se, že na to nemám oprávnění (viz. obrázek). Hra mi totiž na PC (win7) jde úplně v pohodě a bez problémů s instalací.

Nevíte jak tento problém vyřešit? Nebo myslíte, že by mohl být problém v tom, že je hra trochu starší a není kompatibilní s win8?

Přeji hezký denSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.05.15 17:02
avatar

Dobrý den, takže, nedaří se instalace té hry (nikoliv spuštění hry již nainstalované)? Asi musíte instalovat hru pod účtem administrátora. Něco Vám hlásí antivir - zkuste vypnout antivir a instalovat (ta hra zřejmě není originální, ale stažená z internetu). Snad něco z tohoto pomůže. Zdravím!

doplněno 10.05.15 17:29:

Neřešte už PC, ale ten NTB, kde máte jiný OS a možná jiný antivir. V té hře je "jebák", tak ho antivir vyhodnotil jako škodlivý. To by se snad vyřešilo vypnutím antiviru, ale zkontrolujte si, jestli k tomu účtu, pod kterým provádíte instalaci hry, máte práva administrátora (snad ve Správě účtů).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: deka89
Datum: 10.05.15 17:11

Spuštění hry je úpně v pořádku na PC. Antivir jsem akorát zkusila tzv. zakázat ve Správci úloh, ale nevím, jak ho vypnout úplně :( . Jinak Máte pravdu, hra není originální.

Od: hlucha*
Datum: 10.05.15 17:33

Na hry stažené nelegálně z internetu pozor! Bývají velmi často zavirované, máte štěstí že antivir to včas podchytil. Za sebe doporučuji hru smazat, pokoušet se jí spustit s vypnutým antivirem když jasně víte že je v ní vir je velmi nebezpečné!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.05.15 23:06

Pokud to není originální kopie tak je to crack nebo nějaký soubor, ale bez něj jít hra nemusí , nebo může, ale jen zkušební verze.Antivir vypněte, hru nainstalujte , antivir zapněte a dejte vyjímku, aby se tem soubor nedetekoval.Tam kde jste to měla dříve, to přeci fungovalo, tak tam tu vyjímku taky někdo udělil.Jako správce.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.