Odeslání kopie odesílaného emailu na jiný ema

Od: Datum: 08.05.15 21:45 odpovědí: 4 změna: 09.05.15 10:34

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda na emailu od seznamu existuje nějaká možnost při odeslání emailu odeslat automaticky i jeho kopii na jiný email? Popř. jestli existuje nějaký takový software, který by to umožňoval udělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.05.15 22:32
avatar

Dobrý den, na Seznamu si zvolíte napsání zprávy. Vyskočí okénko a tam je vlevo Komu.

Tam zapíšete adresu. Vpravo klepnete na Kopie a do dalšího řádku okénka zapíšete jinou adresu. Potom automaticky odešlete jeden mail na dvě různé adresy. Zdravím!

doplněno 09.05.15 09:39:

Já ten Seznam prakticky nepoužívám, protože mám v PC aplikaci Thunderbird. Tam je tak velké množství nastavení a možností, že je ani všechny nevyužiji. Můžete si ji zkusit a snad tam najdete i to požadované.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: slavekkrista*
Datum: 08.05.15 22:44

Děkuji za reakci, bohužel jsem se asi špatně vyjádřil. Jde mi o to, abych nic nemusel vyplňovat, ale aby se kopie odesílala AUTOMATICKY sama.

Něco podobného jako pro příchozí zprávy, u kterých se dá pomocí filtru nebo propojení schránek (pojmenování je u různých poskytovatelů email schránek různé) nastavit, že chodí automatiky i na jiný email.

Od: slavekkrista*
Datum: 09.05.15 10:28

odpověď na doplněno:

Thunderbird je velice dobrý emailový klient, u něj jsem tuto funkci našel (dá se tam přímo nastavit funkce odeslání kopie na jiný email, ale bohužel by ji musel používat každý v mé skupině) a pokud nezjistím jinou možnost, budu k němu muset přejít.

Nemá ještě někdo nějaký nápad, jak to zařídit?

Od: kopie
Datum: 09.05.15 10:34

Nevím zda filtry fungují na odesíláné zprávy, ale odeslat mail do pomocné schránky a tam nastavit filtr. Pochopitelně mohou to být jen pevné adresy

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.