Email jména

Od: Datum: 04.05.15 19:24 odpovědí: 3 změna: 05.05.15 05:38

Dobrý pod večer, mám takový problém, ale nevím zda mě pochopíte zda to dobře napíšu. Používám Google Chrom, a tam mám i Emailovou schránku Seznam.cz. Ale nedávno na mém PC byly kamarádi a přihlašovali se, a ja když kliknu na Emailovou schránku tak mi vyjede všechny emailové adresy jejich jména jestli mi rozumíte. A já bych vás chtěl poprsit zda byste mi poradili jak jejich jmena můžu dát pryč a zůstala mi tam jenom ta má adresa to jméno? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.15 20:22
Kliknutim ji das do okenka pro e-mail a v nem ji smazes. Pak uz se nabizet nebude.
Ohodnoceno: 2x

Od: lujs®
Datum: 04.05.15 20:47

Vyjede vám několik jmen jako v našeptávači, najedete postupně myší na každý jméno který chcete smazat tak aby to políčko s tím jménem který chcete smazat zmodralo a pak kliknete na klávesici DELETE a tak to postupně opakujete až všechna jména vymažete.*klik*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.05.15 05:38
Případně můžeš nechat smazat cookies přes nastavení soukromí a zmizí všechno. Pak si znova zadáš jen to svoje.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.