Blbne mě tisk

Od: Datum: 30.04.15 19:02 odpovědí: 5 změna: 02.05.15 20:03

koupil jsem nový barvy a tiskne mě to blbě prosím o radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 30.04.15 19:05

jaká tiskárna? máte manuál? provedl jste kalibraci tisku?

doplněno 02.05.15 18:16:

manuál http://www.canon.cz/support/c…ixma_mg5250.aspx?type=manuals

nastavení trysek na str. 107, ale nejprve se mrkněte, jestli máte ty správné náplně...

Ohodnoceno: 0x

Od: 111®
Datum: 30.04.15 19:07

provést čištění hlavy

Od: petrvsetecka*
Datum: 02.05.15 17:51

canon MG5250 ,a čištení jsem dělal 2

Datum: 02.05.15 19:24

A co to bylo za barvy?

Od: bmbx®
Datum: 02.05.15 20:03

U tiskárny MG5250 jsou trysky její součástí, asi jste ji nechal dlouho ležet bez inkoustů, než jste dal nové a trysky zjevně zaschly a nebo došlo ke špatnému postupu při otevření nových nádobek s inkoustem a nemají potřebný podtlak.

Vyjměte inkousty a vyjměte hlavu, podívejte se zdali je povrch čistý a není plný ulpělých kapiček, pokud ano tak otřete povrch papírovým kapesníkem a zkontrolujte zdali z nádobek nevykapává samovolně inkoust, pokud ano tak jej lehkým stiskem odkapejte do papírového kapesníku a vše dejte dohromady - došlo nejspíš ke špatnému postupu při otevírání nádobek a nevtvořil se v nich potřebný podtlak, který inkoust drží v nádobce. Vykapáním inkoustu se podtlak vytvoří a vše bude v pořádku.

Pokud byl povrch hlavy po vyjmutí čistý, jsou trysky ucpané a zaschlé - ohřejte v misce tak půlcentimetru vody a hlavu starnou trysek do ní položte na něklik hodin - pak to dejte zase dohromady a vyzkoušejte.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.