Ovladač pro scaner HP ScanJet 3200c

Od: Datum: 25.04.15 19:19 odpovědí: 2 změna: 25.04.15 20:30

Mám starý (ale velmi málo používaný) scaner "HP ScanJet 3200C", připojený k PC přes paralelní port. K tomuto scaneru mám originální CD s ovladačem, ovšem jen do WIN 98SE. Pro WIN XP jsem kdysi stáhnul ovladač z Netu (spolehlivě fungoval). Teď jsem byl donucený přejít na WIN 7 a v těch scaner s tímto ovladačem nefunguje. Ať hledám, jak hledám, na Netu nacházím jen samé nesmysly, které se tváří věrohodně, ale s ovladačem scaneru nemají nic společného (například ovladač ústředního topení). Nepomohly ani stránky HP. Dokážete někdo poradit, kde se dá ovladač sehnat? Scaner je sice starý, pomalý krám, ale je téměř nepoužívaný a zahodit se mi ho nechce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.15 20:14

TOHLE jsi zkoušel?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.04.15 20:30

Jo, zkoušel. Oznámilo mi to, že ovladač k tomuto zařízení není na stránkách k dispozici. Navíc mi to nainstalovalo jakési programy na scanování registrů v PC (o které rozhodně nestojím) a hned je to pro jistotu spustilo.

Taky jsem našel stránky HP, kde nabízejí možnost zjištění mého HW a poskytnutí příslušného SW. Musel jsem si kvůli tomu naistalovat jakýsi jejich program. Následně mi to oznámilo, že žádné zařízení HP v mém PC nebylo nalezeno.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.