Hledání nahrávky videozáznamu,

Od: Datum: 25.04.15 07:32 odpovědí: 4 změna: 28.04.15 08:30

Dobrý den, prosil bych někoho o radu jak po nahrání fotek + videozáznamů do počítače najít - právě ta videa. Fotky mám ve složce , kterou jsem si označil a mám je k dispozici ale video najít mi dělá potíž. Oba záznamy se měly nahrát snad současně i s fotkami. Jsem začátečník a budu vděčný za dobrou radu. Děkuji Olin,

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.15 07:36

Zdravím,
použijte vyhledávání přímo v pc - je součástí systému. Ideální by bylo, kdybyste věděl koncovku videa (jestli je to třeba .avi., .mpg apod). Zadáte koncovku a dáte vyhledat. Zobrazí se vám všechna videa s uvedenou koncovkou a kde jsou uložena.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.04.15 01:21

Pane profesore , děkuji Vám za radu ale zapoměl jsem napsat ,že dříve najít nahrávku videa nebyl problém ani jsem nepotřeboval znát a zadávat nějakou koncovku. Nerozumím tomu jak mohu před stahováním fotek do počítače označit označit právě tu s videonahrávkou.Změnilo se jen to ,že v počítači je již fotek hodně ale to by snad nemělo vadit? Zkoušel jsem si nahrávku opětovně pouštět ve foťáku /Panasonic/ nahrávky TAM JSOU jen v počítači ne . Nezlobte se ,že Vás obtěžuji ale nevím co s tím a chtěl bych tomu přijít "na kloub " Děkuji a s pozdravem Olin,

P.S. budou mi něco platná při hledání , čísla,která jsou připojená ke každému obrázku a tedy i u té hledané videonahrávky?

Od: ben®
Datum: 25.04.15 09:17

Dobrý den, také si můžete nainstalovat program viz odkaz a v tom je hledání snadné. Zdravím!

http://www.slunecnice.cz/sw/total-commander/

doplněno 28.04.15 08:18:

autobus - ta čísla u souborů budou jejich názvy a zřejmě fotka bude mít v PC jinou ikonu, než bude ikona u videa. Pokud víte, v jaké složce v PC máte namíchané fotky a videa, tak tam bude jiná ta ikona a také fotky budou mít menší velikost souboru a ta videa budou zabírat více místa.

Pokud tu složku "projedete" nějakým programem na prohlížení fotek, tak se fotky zobrazí, ale to video se buď nezobrazí (program napíše, že tento soubor nelze zobrazit a Vy najdete video) nebo se video spustí a Vy poznáte, že to není fotka, protože se to hýbe.

Datum: 28.04.15 08:30
Serad si soubory ve slozce podle velikosti a pak se podivej na ten nejvetsi. Ja mam nastaveno, ze se me PC pred ulozenim cehokoli zepta, kam to ma ulozit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.