Hra s hlubokou myšlenkou

Od: Datum: 23.04.15 22:15 odpovědí: 4 změna: 26.04.15 20:48

Zdravím,

chtěl jsem se s Vámi poradit ohledně hry, která upoutá především svým hlubším smyslem. Aby jste přesněji věděli co mám na mysli, tak uvádím jako příklad hry jako je Ve stínu havrana, Moment of Silence, NiBiRu. Máte někdo zkušenosti s nějakou takovou hrou, která mě opravdu donutí se hluboce zamyslet nad světem?

Za všechny návrhy předem děkuji,

W.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: godot
Datum: 24.04.15 13:30

Vlastně všechny staré dobré adventures Ti nabízejí určitý příběh, smysl a pohled na svět nebo jeho segment.., doporučím například Maupiti Island, Myst a pokud jsi mladšího data vydání, tak něco barevného a objevného adekvátně tvému věku Simon The Socerrer I a II.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.04.15 15:26

No na Simona jsem možná už trochu starý, ale na ty další určitě kouknu. Děkuji

Datum: 24.04.15 17:42

jako adventurista muzu doporucit Life is strange, Memento mori 1+2, Project indigo (Fahrenheit) uz trochu starsi hra, Alter ego, Alternativa, moebius, pripadne kreslena trilogie Deponia, trochu mene odpovida zaberu Black mirror trilogie, Lost chronicles of zerzura

doplněno 26.04.15 22:41:

v tom pripade doporucuju Zerzuru ;) je to uplne stejna grafika a stejne studio co Black mirror 2+3 a nibiru

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.04.15 20:48

Black Mirror je jedním z mých nejoblíbenějších kousků, takže se kouknu určitě i na vaše návrhy. Děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.