Problém se zvukem v nt

Od: Datum: 23.04.15 20:29 odpovědí: 2 změna: 26.04.15 20:26

Dobrý den, mám problém se zvukem v notebooku, je odost slabší ,mám to asi týden, všechny zvuky mám na maximum. Mám w 8.1. Co mám dělat. Je to i na netu i v systému. Zvuk mi normálně šel, ale druhý den už byl slabý.

předem díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.04.15 22:06

Dobrý den, nejdříve si zkontrolujte, jestli Vám jde zvuk z obou reproduktorů - stereo. Možná jde jenom z jednoho a máte dojem, že zvuk je slabší. Pokud bych vyloučil závadu, tak se podívejte do Směšovače zvuku (mixéru), jestli tam máte všechny "šavličky" až nahoře a zda tam je i zvuk vyvážený na střed. Zdravím!

doplněno 26.04.15 09:23:

Takže, mixér je v pořádku a i vyvážení levého a pravého kanálu. Nemá ten NTB na těla tlačítko pro hlasitost (vyzkoušet)? Ještě se podívejte (přes Ovládací panely) do nastavení pro Zvuk a tam si vše zkontrolovat. A podívejte se i do Správce zařízení, jestli není u zvukovky nějaká hláška. A restart NTB již proběhl (vypnutí a zapnutí)? Nemáte aktivní nějaký zvukový efekt? Je vybrané správné zvukové zařízení (a jeho ovladač)?

Ohodnoceno: 2x

Od: jirkacz
Datum: 25.04.15 19:19

repráky jdou oba, a v mixéru je všechno na max.!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.