Jak zapojit repraky z domácího kina do ntbku?

Od: Datum: 21.04.15 19:21 odpovědí: 5 změna: 22.04.15 16:29
Dobrý den problém znáte přikládam obrázky ...do subvoferu jsem zapojil všechny male repračky a taky obrázek kabelu co ještě mám :) a potřebují vědět jestli to bez toho domácího kina zapojim nějak do ntbku, děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.15 19:38
NTB nebude s největší pravděpodobností mít jiný výstup na zvuk než sluchátkový 3,5mm jack. Z toho bude problém dostat 5 kanálů pro domácí kino. Můžeš koupit rozvojku na 2x 3,5jack a roztáhnout to na 2přední +2zadní ale SUBáč pro basy ti nejspíš stejně nepůjde. Pro plnou funkci bys musel koupit externí zvukovku do USB. Vím že ve stereu stály pár stovek ale s vývody na 5*1 už to asi za 200 nebude.
Ohodnoceno: 0x

Od: mmq®
Datum: 21.04.15 19:52
http://www.czc.cz/externi-zvu…produkty#q-c-0-f_2026211=d5.1 takže když si poříčím tohle tak do toho to zapojim a všechno mi pojede? Včetně SUBu?
doplněno 21.04.15 19:56: A tady s tím sub a 2 repráky?
Datum: 21.04.15 19:59

Já tam tedy přímo vidím 2ch input... tzn že to celé lze připojit na stereo z notebooku a budou hrát všechny repro.

Sice né 3d ale všechny.

doplněno 22.04.15 16:45:

musíte si najít kabel Jack - 2x cinch a ten připojit do vstupu 2ch input.

pak na zesilovači vyzkoušet přepínat vstupy a najít který znich to je.

Od: mmq®
Datum: 22.04.15 16:29
Takž co mám do čeho zapojit? :D omlovam se v tomhle jsem dost neschopný
Datum: 21.04.15 20:13

Domácí kino má k dispozici 5 zesilovačů.Každý kanál jeden.Požadovaný zvuk je získáván ze zdroje a zesílen těmito zesilovači.NTB má k dispozici jeden výstup linkový ve stereu(dva kanály..)Tu je k použití jen aktivní reprosoudtava(s vlastním zesilovačem.)

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.