Webmail - jak otevřít?

Od: Datum: 19.04.15 13:06 odpovědí: 5 změna: 26.04.15 00:38

Ahoj, založil jsem si web a vytvořil jsem si k tomu webu i email ve tvaru něco@domena.cz a nevím jak se do toho emailu přihlásit, jaký na to použít program... Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.15 13:52

jak sis ho vytvořil? V nějaké administraci? Pak tam jsou někde údaje k připojení např:

přihlašovací jméno: jméno@mojedomena.cz
pop3: mail.mojedomena.cz atd

Takhle se jde připojit klientem (Outlook), ale i např ze Seznam.cz (propojení schránek). Pokud má daný systém webmail zkus rovnou webmail.mojedomena.cz nebo kontaktuj majitele serveru, kde jsi. :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.04.15 14:31

vytvořil jsem si ten mail v administraci té hostingové firmy, přihlašovací jméno mám a pak mám jen heslo, které jsem si vytvořil,

Datum: 21.04.15 23:02

Jaký webhosting? Třeba WEDOS má icewarp.wedos.net/webmail nebo roundcube.wedos.net/webmail

Datum: 26.04.15 00:38
Datum: 19.04.15 14:41
Pokud tam nic není oslovte je, webmail je většinou součástí. Pokud ne, musíte si ho nainstalovat sám. Z dotazu není patrno zda se jedná o hosting, managed server nebo server.
Webmail.domena.cz si zkoušel?
Určitě mají nějaký FAQ.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.