Instalace klávesnice Connect IT CI-185

Od: Datum: 18.04.15 19:20 odpovědí: 5 změna: 18.04.15 23:24

Dobrý den,

koupila jsem si set klávesnice s myší Connect IT CI-185 a při instalaci mi vyskočila tahle tabulka viz. v příloze. Nevíte někdo co s tím? Žádné CD ani nic podobného jsem v balení neměla.

Děkuji Nikola Rýdlová

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.04.15 19:26

Dobrý den, ono to po Vás chce instalační CD s OS WIN-XP - z toho by to chtělo doinstalovat asi nějaký ovladač. Máte to instalační CD? Máte v PC "xpéčka"? Zdravím!

doplněno 18.04.15 20:58:

Jak se Vám OS WIN-XP dostal do PC? Skutečně nemáte doma někde to CD?

doplněno 18.04.15 23:40:

No, tak nic. Nebudu Vás trápit. Ta klávesnice je určena i pro OS WIN-XP a žádný jiný ovladač by už neměla potřebovat. Ale, ten systém musí být kompletní. Vám možná chybí SP3 nebo něco, co má být na instalačním CD toho OS WIN-XP. Vy jste zřejmě koupila PC už s OS WIN-XP a to CD k němu nebylo. Chtělo by to asi sehnat si tu instalačku na CD a podívat se, jestli máte SP3. Patrně to bude muset udělat někdo, kdo má více znalostí o PC - svěřte to takovému člověku.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.04.15 20:52

Žádné CD k tomu nebylo a ano mám XP.

Datum: 18.04.15 23:24

Nemám, v balení byla klávesnice, myš a baterky.

Datum: 18.04.15 20:27

Tak pokud není k dispozici CD, je přece možno stáhnout ovladače z netu

http://www.connectit.cz/ke-stazeni/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.04.15 20:52

Svou klávesnici jsem tam nenašla

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.