Obchod Google

Od: Datum: 18.04.15 14:28 odpovědí: 13 změna: 20.04.15 15:09

Dobry den,sem starši ročnik a dostal sem jako darek telefon LG 65.Zistil sem že telefon nema mp4.Ptal sem se na heurece a dostal sem odpoved že na Google si mam stahnout přehravač ktery dokaže přehrat ruzne formaty.Bohužel sem laik a nedokažu si najit ten spravny přehravač ktery my bude přehravat mp4 soubory.Prosim pokud my mužete dat radu budu vam vdečni.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.15 14:37

Ze všech přehrávačů co jsem zkoušel je podle mně nejlepší MX player, který dokáže přehrát všechny formáty, co znám.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.04.15 15:01

Dekuji za odpoved,asi sem špatne napsal Windous a ne Google.Ale stejne sem vam vdečny za odpoved.budu čekat co my napišou jiny.hezky den vam přeju.

Datum: 18.04.15 15:52

Moment jestli máte LG 65, tak ten má android což je od google... Proto běžte do obchod play a stáhněte MX PLAYER.

Datum: 18.04.15 16:00

Moc dekuji.

Datum: 18.04.15 18:37
Dobrá volba přehrávače je taky VLC nebo KM player.
Mimochodem - aby vám to šlo z google play stáhnout, musíte se nejdřív přihlásit a k tomu zas je podmínka mít vlastní účet na Gmail.com
Pro staršího člověka je to trošku složité.
Druhá možnost je najít si tu potřebnou aplikaci třeba na ulozto.cz a do mobilu instalovat z paměťové karty. Tam je ale zase háček že se musí v nastavení mobilu v sekci zabezpečení Odfajfkovat volba : povolit instalaci z neověřených zdrojů.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.04.15 19:26

Dostal sem navod na MX Player co vy nato.Dik za odpoved.

Datum: 18.04.15 19:45
Já ho nepoužívám protože mám VLC na všem- na počítači pod windows, na notebooku pod linuxem i na androidovém tabletu.
Proto jsem ho přidal pro vás jako alternativní volbu.
BLESK ale očividně ví o čem mluví takže bych se ani jeho přehrávači nebránil. Nejspíš bych se rozhodoval podle velikosti stahovaného souboru protože v mobilních zařízeních se každý kiloBajt paměti navíc vždycky hodí.

Datum: 19.04.15 10:06

Diky moc.

Datum: 20.04.15 13:45

Prosim mužete my ješte napsat jakou verzi vlc playeru si mam stahnout? mato ruzne velikosti.Mam android 4.4 Kit Kat.Nebudu to stahovat na Google ale na CZ Torent.

Datum: 20.04.15 13:53

Takže chápu-li to dobře, neumíte si stáhnout aplikaci z Google Play, ale ovládáte stahování torrentů? To nemyslím nijak špatně, jen se ptám.

Mimochodem nepodařilo se mi na CZT najít mobilní verzi VLC, a verze pro počítač vám rozhodně fungovat nebude.

Datum: 20.04.15 14:05

Stahuji si filmy z Torentu,to my ukazal syn.Jinak z Androidem se učim.V pořadku,ja se tedy zameřim na ten MX player.Na torentech to je.Dekuji vam za vaš čas.

Datum: 20.04.15 14:00

Prosim mužete my ješte napsat jakou verzi Mx playeru si mam stahnout. Přiklad-MX Pro v,1.7.36až39 nebo v1.7.19+kodeky.Fakt nevim ktery.Nebudu to stahovat na Google ale na CZ Torent.Stahnu to na flešku a pak na sd kartu.Pujde to vubec? Diky moc.

Datum: 20.04.15 15:09
http://m.ulozto.cz/xpv6xsh/mx-player-pro-1-7-14-neon-apk
Tuhle verzi docela chválej. Stáhnout buď přes počítač a pak překopírovat na SD kartu. nebo stáhnout přímo mobilem pokud máte mobil doma chycený na interneťá přes wifinu. Má to asi 7mega. Před instalací se musí jak jsem psal v nastavení mobilu otevřít políčko zabezpečení a tam povolit instalaci aplikace z neověřených zdrojů ( tím neověřeným zdrojem bude v tomhle případě ta SD karta nehledejte v tom žádný bezpečnostní riziko ). Po instalaci je dobře tu volbu zase vrátit na původní hodnotu. Po tom VLC se podívám večer. Podle mě bude na prostor v paměti skromnější.
doplněno 20.04.15 15:27: http://www.apk4fun.com/apk/1545/
Tak jsem prohádal. je o polovinu větší než ten MX takže odkaz dávám jen pro případ že se vám při instalaci toho MX objeví nějaké potíže s kompatibilitou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.