Poškozené Windows-mobile

Od: Datum: 15.04.15 18:07 odpovědí: 2 změna: 15.04.15 19:24
avatar

Mám PDA ASUS A696 (s navigací) s předinstalovanými Windows-mobile. Nedávno se cosi přihodilo (při pokusu o aktualizaci jednoho textového souboru v IGO8) a došlo k poškození souborů některých programů pod Windows. Většina programů v PDA přestala fungovat, bohužel i program pro synchronizaci s PC (ActiveSync), takže možnosti nápravy jsou značně omezené. Při pokusu o spuštění programů se objeví podobná hláška. Rád bych ony soubory obnovil, ale netuším jak.

Pár programů se mi sice podařilo zprovoznit v jakémsi podivném režimu (například Total Commander CE), ale s jeho pomocí nejsem schopen nápravy.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.04.15 18:53
avatar

Dobrý den, našel jsem pro Vás článek viz odkaz (dole v tom článku je potom odkaz na jeho pokračování a závěr). Rovnou říkám, že jsem to nečetl, ale Vám to třeba pomůže.

Nečetl jsem to, protože nemám ani možnost něco z toho vyzkoušet. Zdravím!

http://magazin.softimage.cz/z…oveni-systemu-windows-mobile/

doplněno 15.04.15 19:26:

magdon - nemá tento OS také Obnovení systému? Ptám se, protože to nevím.

doplněno 15.04.15 19:50:

Děkuji za doplnění. Já právě o tomto OS nic moc nevím a vlastně bych se s ním nechtěl ani v praxi potkat. Představuji si to, jako takovou odlehčenou verzi normálních Windows a asi také bez potřebných a užitečných funkcí. Tak, bohužel, třeba poradí někdo jiný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.15 19:24
avatar

Dík, četl jsem to 2x, ale bohužel mi to asi nepomůže :( i když se jedná pravděpodobně o stejný problém. Některé popisované postupy nemůžu použít, protože PDA má jiné ovládání než telefon a k potřebným souborům a funkcím se prostě nedostanu. Nicméně mě článek potvrdil doměnku, že budou pravděpodobně poškozeny "jen" registry Windows. Takže zbývá zjistit, jak se k nim dostanu a co s nimi půjde udělat.

doplněno 15.04.15 19:46:

Ben - obávám se, že nemá. Nebo o tom aspoň nevím. Pokud má, netuším, jak se to spustí. Tenhle OS nemá klasické ovládání, ani příkazový řádek. V podstatě se do něj v PDA nedá moc dostat. Celkem dobře se s ním dá manipulovat (například se dostat do oněch registrů) z PC přes "ActiveSync", jenže právě ani to mi nejde spustit. Takže se pokusím najít na ovládání Windows mobile nějaký návod, ale nedělám si moc iluze.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.