Jak vymazat animaci z powerpointu

Od: Datum: 14.04.15 06:45 odpovědí: 2 změna: 14.04.15 09:05

Ahoj, stáhnul jsem si z netu jednu prezentaci a je tam u každého snímku hvězdička. Nastavená animace aby vše běhalo postupně. Já to chci nějak odstranit a nastavit si jinou animaci, jenže ať dělám co dělám, nijak to nejde deaktivovat nebo zrušit.Co s tím? Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.15 08:27
avatar

prezentace má koncovku (formát souboru) .pps ( tečka pépées) Musíš na koncovce změnit es na té, teda na .ppt (tečka pépété)

označíš tu koncovku a přepíšeš buď celou, nebo jen to es na té a dáš enter. Potom po otevření se dá každá animace, obrázek, text, zvuk a pod. změnit, vymazat, upravit.

Po úpravě musíš opět změnit koncovku na .pps

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kklaban
Datum: 14.04.15 09:05

ten soubor je v PPT

Samozřejmě, že mohu upravovat co chci, ale prostě tam je nastavena nějaká animace u všech snímků a když animace zkusím změnit, aby to šlo celé najednou, stejně to skáče po jednom tak, jak to bylo nastaveno v originálu. Ani nevím jak to vymazat ta hvězdička u snímků je stále a netuším, jak se jí zbavit.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.