Jak je to s aplikaci Whats up?

Od: Datum: 13.04.15 14:18 odpovědí: 4 změna: 13.04.15 15:57

dobry den

jsem dost opatrna na vsechny aplikace co si instaluju do mobilu, zvlaste na ty co pozaduji pristup do osobnich slozek, kontaktu...atd. tak proto by me zajimalo jak je to s bezpecnosti aplikace Whats up?a co kdyz budu mit v seznamu cislo na nekoho kdo moje cislo mit nebude a oba budeme mit whats up?

dekuju a hezky den


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.04.15 14:28
Žádného rizika si nejsem vědom. Snad jen to, že každý uživatel WhatsApp vidi, kdy jste online... Přibývá mi v tom lidi každý týden!
Stává se, že někomu napíšu, ale to číslo už má někdo jiný, po letech neužívání ;)
Od dubna umožňuje hlasové služby. A stále zdarma!
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 13.04.15 14:34

Kdy jste online sice ano, ale to by musel celé dny hledět přímo do konverzace s Vámi, aby to zjistil. Jinak soukromí o posledním přihlášení se dá vypnout, nebo alespoň tak tomu bylo, nevím jak po aktualizaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 13.04.15 14:31

Já jsem také dost opatrná, co se týká osobních údajů a oprávnění v různých aplikacích. Dlouho jsem se Whats App bránila, ale po nainstalování jsem zjistila, že vlastně o nic nejde. Pokud máte na někoho číslo a on na Vás ne, tak Vy ho v aplikaci uvidíte, ale on Vás ne. Whats app se přiřazuje k telefonnímu číslo, takže v seznamu kontaktů aplikace máte pouze lidi, které máte v telefonním seznamu telefonu.

doplněno 13.04.15 14:36:

Ale samozřejmě mám na mysli lidi, kteří mají také nainstalován Whats app ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.04.15 15:57

No zneužit lze asi lecos.Tady ten komunikátor mi docela vyhovuje. Jen video nemůže být větší než asi 16 MB. Nevidím problém. Pouze si ohlídat, abych nenapsal omylem někomu jinému. To snad jedině.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.