Správce úloh a spoustu otázek

Od: Datum: 11.04.15 18:04 odpovědí: 2 změna: 11.04.15 18:19

Dobrý den, když jdu ve windows 8.1 do správce úloh, pak dám podrobností tak tam jsou spuštěné aplikace když na nějakou kliknu pravým tak tam je nastavení priority, co je to? Když bych hrál hru bylo by to lepší? kdybych dal vysoká?
A ještě chci vědět co je lepší jestli windows 8.1 32-bit nebo w. 7 home premium 32-bit. Jako na hraní her a jaký windows má menší nároky na sestavu. A o kolik?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.04.15 18:10
avatar

Windows 8.1 by na tom měl být z hlediska náročnosti na HW o něco málo líp než Windows 7.

Priorita znamená, že při větším využití procesoru budou mít přednost početního výkonu aplikace s větší prioritou. Pokud hrajete hru, kterou máte přes celou obrazovku a u toho není spuštěno nic náročného, zvýšení priority nijak znatelně nepomůže.

Já to používám třeba u konvertování videa, což vytíží procesor na 100% a pak je těžké na počítači ještě něco dělat (nepotřebuju, aby to bylo nějak nutně rychle hotové, ale chci u toho i normálně fungovat), tak proces konvertování videa hodím na nejnižší prioritu a rozdíl v běhu ostatních aplikací je hned znát.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: matohlina
Datum: 11.04.15 18:19

ok díky

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.