Nejde internet, Chybová hláška, DSL

Od: Datum: 09.04.15 19:55 odpovědí: 1 změna: 09.04.15 20:15

Dobrý den, přestal mi najednou fungovat internet, a nevím čím to je ani jak to opravit.

Všiml jsem si že na routeru mi nesvítí DSL. a když se chci přihlásit hlási to anglicky chybu:

Make sure your device is connected to a telephone jack using the included phone wire. Otherwise contact your ISP.

If your isp gives your static(fixed) ip adress, please configured the internet settings on the device . ( click here, to acces the web config..)

Vše jsem znovu podle návodu nastavil a nic. Nevíte někdo prosím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 09.04.15 20:15

Všechny konektory zkontrolovat (odpojit a znovu připojit), restartovat modem (vypnou a zapnout), restartovat počítač. Pokud ani potom nepojede, tak bych kontaktoval operátora. Některé věci lze opravit na dálku. Nedávná zkušenost - taky nešel net - opraveno na dálku za 40 minut od nahlášení. Jen nevím jestli nemají omezenou pracovní dobu. Já to nahlašoval v pět odpoledne.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.