Lexmark x1290

Od: Datum: 09.04.15 08:08 odpovědí: 1 změna: 09.04.15 14:38

Zdravím! Včera jsem mamce zakoupila použitou multifunkci Lexmark x1290, pokusila se nainstalovat ovladače, ale tiskárna stále nescanuje. Přijde mi že se ovladač nenainstaloval správně, nemám nikde na ploše tzv. zástupce Lexmark. Ovladač jsem si stáhla na oficiálních stránkách lexmark přesně na můj OS. Nevím, co dál.. :( Děkuji za jakoukoliv radu či pomoc.

JitkaSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.04.15 14:38
avatar
Všechno vypni. Odpoj kabel USB. Zapni počítač. Píchni kabel pokud možno do jiné zdířky USB, Zapni tiskárnu. Od sedmiček nahoru si systém automaticky začne hledat ovladače sám. Do XP bys je musela sama dohrát. Možná ještě před spuštěním zakázat ostatní tiskárny. Kliknout pravou myší a vyvolat volbu vlastnosti a tam zakázat používání tohoto zařízení.
doplněno 09.04.15 14:57: Bohužel jsem narazil na internetu na odpověď ohledně problémů s danou tiskárnou -
I know. As I said, I went on their
site and they don have
windows 7 64 bit support.
Pravda je že to byla diskuse ze srpna 2011 tak snad už to nemusí být tak špatný. Bohužel stránky online podpory výrobce kam jsem taky chtěl mrknout jsou momentálně nefunkční kvůli údajné rekonstrukci.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.