Nemuzu drzet shift a D nebo W a D

Od: Datum: 08.04.15 20:03 odpovědí: 5 změna: 08.04.15 20:31

zdravim hraju ted south park stick of truth a stve me jedna vec bylo to i u fifi a i u minuli klavesnice nechapu to ... ja proste nemuzu drzet shift + d ani d + w abych chodil sikmo jinak mi pocitac jakoby pipa a proste nereaguje to...nevite nekdo co s tim dohani me to k silenstvi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hanesz
Datum: 08.04.15 20:20

Kup si herní klávesnici nebo gamepad. Takhle s tím asi nic neuděláš, když ti to klávesnice neumožňuje. Pokud se pletu tak mě někdo opravte, ale řekl bych, že ti nic jiného nezbývá.

Ohodnoceno: 1x

Od: sfafsafas
Datum: 08.04.15 20:24

Kravina vsichni koho znam maji taky geniusku a tohle jim normalne funguje...ja sam mam pocitac od roku 98 a vzdycjy sen nek obycejnou klavesnici a mohl jsem bez problemu ve hre behat(shift) a do toho se pohybovat do prava(D) to je nejaky nastaveni podle me,nevim nechapu to

Datum: 08.04.15 20:24

Po troše googlení jsem našel, že příčina bude zřejmě v klávesnici:

http://www.overclock.net/t/13…vement-in-games#post_19297091

Ve stručnosti podle toho, co tam píšou - ty klávesy jsou na stejném obvodu asi tam vzniká nějaký problém s bufferem nebo tak něco. Možná bych jen na zkoušku zkusil změnit ovládání hry (jestli to dovoluje), trochu drastičtější je zkusit přemapovat shift, ale ideálně koupit novou klávesnici a ne tu nejlevnější.

Ohodnoceno: 0x

Od: sfafsafas
Datum: 08.04.15 20:26

Divny,ok budu vam verit koupim si novou klavesnici

Datum: 08.04.15 20:31

Jestli ji budeš kupovat, tak trochu googli (ideálně v angličtině), jestli náhodou nemá stejné problémy.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.