Psaní do oskenovaného dokumentu v pc

Od: Datum: 08.04.15 04:23 odpovědí: 4 změna: 09.04.15 22:24

Ahoj, jaký program byste doporučili, když mám oskenovaný dokument a potřebuji do něj něco vepsat v pc. Lze to v nějakém běžném programu, který už mám, nebo v nějakém programu zdarma? Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.15 04:57
avatar
V jakém je formátu? Do obyčejného obrázku můžeš psát v grafickém editoru, ovšem změny jsou to nevratné. A nečekej editaci naskenovaného textu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.04.15 04:23

Je to v PDF

Datum: 08.04.15 09:23
avatar
Když klepneš SOUBOR / uložit jako . . tak si můžeš zvolit jestli to půjde do wordu nebo do PDF. Word ale často změní formátováni řádků takže je dneska lepší hodit do PDF.
Poslední verze Acrobat readeru který PDF automaticky otvírá má už funkci VLOŽIT TEXT která je právě na vyplňování formulářů skvělá. Pokud ti ten formulář přišel mailem v PDF tak ho ani nemusíš tisknout a skenovat ale můžeš psát přímo do něj. Přibyla i funkce vložit podpis takže ani vyplněný formulář nemusíš tisknout. Stačí nafotit podpis a vložit nebo třeba udělat podpis prstem v malování na tabletu a uložit jako obrázek.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.04.15 22:24
avatar
Zkuste PDF-Exchange viewer. Ke stažení třeba tady:
http://www.stahuj.centrum.cz/…e/ostatni/pdf-xchange-viewer/
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.