Asociace programu k souboru

Od: Datum: 06.04.15 23:20 odpovědí: 2 změna: 10.04.15 21:18

Zdravim,

Dneska jsme instaloval program pro nahravani webkamery a po instalaci to chtelo priradit jeden typ souboru k mediaplayeru.

No a jakmile jem toto potvrdil, tak se mi k nemu priradily vsechny spustitelne soubory a od te roby nejde nic zapnout a porad se spousti mediaplayer.

Stav nouze nefunguje, obnoveni posledni funkcni konfigurace taky ne, cmd, regedit a nic ostatniho taky nelze, v nabidce prirazeni souboru spustitelne vubec nejsou...

Mam Win7 homepremium.

Setkal jste se stim nekdo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.15 13:41

Za 1. ten program odinstaluj.

Pak bych u jednotlivých spustitelných mediálních souborů nastavil východí program pro otevření dle tvého přání. (pravý klik na soubor - vlastnosti - tlačítko ZMĚNIT u "otevřít v programu")

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.04.15 21:18

- odinstalování nemělo vůbec žádný vliv

- windows nemá v nabídce možnost přiřadit program ke spustitelným souborům (exe).

vyřešil jsem to tak, že jsem na internetu v jedné poradně našel skript který toto celé přenastavil zpět.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.