Jak opravit/reinstlalovat windows 8?

Od: Datum: 05.04.15 12:50 odpovědí: 1 změna: 05.04.15 18:02

Nejspíš mám zavirovaný noťas. Nejedou mi žádné aplikace z Windows 8,počítač mi sám od sebe mluví aniž by bylo cokoliv puštěnýho,pořád mi kompl hlásí,že mám vyplej Firewall,přitom když na něj najedu,je tam napsáno,že je zaplý..ale nemůžu to ani nijak nastavit,když na to klikám nic se neděje,prostě už s tím sotva něco můžu dělat..Windows v tom už byl,zezačátku jelo všechno v pohodě.Nemám k tomu ani instalační DVD,ani flash disk,ani nic podobného,tak se ptám...CO MŮŽU DĚLAT?

Na prvním obrázku vidíte,že se snažím otevřít nastavení.Načte se tam jen tohle,a pak se to dá jako kdyby pod lištu a už to nejde otevřít,prostě se tam nedostanu stejně jako třeba do emailu nebo počasí..Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.04.15 18:02
avatar
Můžeš zkusit jako poslední záchranu stáhnout a spustit Eset online scanner. Ten po spuštění restartuje počítač a zavede antivirový test před naběhnutím systému čili dřív než se v systému spustí procesy generované tím virem. Pak můžeš pokračovat stažením a spuštěním anti malware programu MBAM malwarebytes. Ten je třeba na slunečnici nebo na stahuj.cz
Jestli trváš na reinstalaci windows, napiš tip počítače. Hodně notebooků má dneska na HDD disku skrytý oddíl ze kterého se spouští obnova i nová instalace systému. Způsob jak vyvolat spuštění instalace se ale liší podle výrobce počítače.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.