Nelze najít plochu

Od: Datum: 02.04.15 23:33 odpovědí: 6 změna: 03.04.15 12:18

Dobrý den,

Dneska jsem odinstaloval pár programů a pak na mě vyskočila chyba ve smyslu že nemůže najít plochu a v tu chvíli mě zmizelo úplně všechno tak jsem nainstaloval znova systém ale teď se chci zeptat je možnost dostat se nějak do druhého systému a vytáhnout z tama potřebné soubory.
Ale jsou stále na disku,jde to pomocí nějakého programu vytáhnout předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.04.15 23:48
avatar

Dobrý den, přeinstalací OS myslíte čistou instalaci včetně formátování HDD? Proč si myslíte, že máte v PC dva OS? Používáte nějaký program pro správu souborů - např. Total Commander?

Jaká data hledáte, resp. kde měla být? A nejsou tam? Byl HDD rozdělen na více oddílů? Zdravím!

P.S. Pokud nějaký hledaný soubor najdete, tak si ho zkopírujte nebo přesuňte. Pokud jste formátoval a pak znovu prostor přepsal novým OS, tak už nic nehledejte.

doplněno 03.04.15 12:23:

Snad jen poznámka - zálohuje se vždy dříve, než se sáhne na OS. Vlastně je dobré zálohovat průběžně. Ale, je fakt, že já jsem se toto naučil také až po ztrátě dat (je to dobrá škola).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.15 23:51
avatar

"... tak jsem nainstaloval znova systém ..."
Tahle věta v podstatě znamená, že jsi zformátoval HDD a nainstaloval OS znovu. Tedy na HDD nezůstalo vůbec nic a teď je tam nově nainstalovaný OS. Jeden. Pokud je tomu jinak, tak už na to raději nesahej a svěř to někomu, kdo o tom něco ví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.15 08:41

Třeba to nenaformátoval a má to na "céčku" ve složce "Windows.old"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.15 08:48
avatar

Ano,tak to mám po přeinstalaci já.Ale nevím jak bych z téhle složky našel ,co bych potřeboval.Po přeinstalaci vždycky windows.old hodím do koše.Na pokračování,protože to koš najednou nepojme.Takže podívejte se jestli tam máte windows old.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.15 10:09

je tam uložena záloha z uživatelských dat, které byly uloženy na "místním disku C:" takže, pokud by jste se chtěl po přeinstalaci podívat na svoji původní plochu, třeba pro fotky, nebo tak, tak půjdete následovně: C:Windows.oldUsersUživatelskéJménoDesktop . Ve složce s vaším uživatelským jménem jsou vaše dokumenty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.15 12:18

Ano to vím ale když jdu do C:Windows.oldUsersUživatelskéJméno tak ta složka je prázdná a to samé se mi stalo před přeinstalací prostě všechno zmizelo a já se tam nějak potřebuji dostat.Potřebuji dostat soubory z Dokumentů protože tam mám většinu věcí které potřebuji zálohovat.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.