OBS- jak nastavit

Od: Datum: 02.04.15 14:41 odpovědí: 1 změna: 02.04.15 22:04

Dobý den, jak mám nastavit programam OBS aby mi snímal hru? Když dám zdroje dám snímání hry pak nastavím jakou hru chci natáčet a potom dám začít nahrávat jdu do hry pak to pochcilce vypnu podívám se na záznam a je černý a je na něm datum, ale když natáčím normálně motinor né hru tak to jde ale je tam furt ten datum. co stím?

předem díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: atj®
Datum: 02.04.15 22:04

Hej,

taky mam takovy problem nekdy. Napriklad u DayZ mi to slo a ted zase ne. Vyzkousel jsi i jinou hru? Nastav si plochu snimani u toho monitoru tak aby nebylo zabrano datum. Sice to funguje ale vysledny zaznam muze byt trosku zpomaleny jelikoz nesnimas samotnou hru ale monitor. Vyzkousej tu hru hrat v okne.

Napriklad v Xsplitu mi jde vsechno snimat tak to vyzkousej. Nastaveni je stejne lehke jako OBS ikdyz OBS mam radeji.

Napis jak jsi dopadl.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.