Ztráta 7GB na místním disku C

Od: Datum: 31.03.15 17:42 odpovědí: 2 změna: 01.04.15 20:59

Dobrý den, nedávno jsem si stáhnul jeden film, avšak poté co jsem se rozhodl smazat, nešlo to. Sice jsem ho dal do koše, ale když jsem se ho snažil smazat, tak to nešlo a notebook se sekal. Nakonec jsem musel použítt IObit Uninstaller a nakonec byl pryč. Jenže tu přišel problém, který stále nechápu. Původně, než jsem si stáhnul (uTorrent) ten film, tak jsem měl na disku 101 GB (Místní Disk C), film měl 7 GB, takže jsem měl samozřejmě 93 GB. Ale po smazání filmu jsem měl stále těch 93 GB. Po smazání daného souboru by se měli vrátit těch 7 GB ne? Jak je to možný? Dříve se mi to nikdy nestalo, zapnul jsem antiviry (smazaly pár virů atd.), ale pořád mám těch 93 GB namísto 101 GB.

Může mi to prosím vás někdo vysvětlit? :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.03.15 18:08

Niečo stiahlo asi viac

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.04.15 20:59

zkoušel jste zobrazit skryté soubory?Může tam být třeba částečně stažený soubor,který se běžně v systému nezobrazí.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.