Flash Player?

Od: Datum: 25.03.15 18:26 odpovědí: 10 změna: 26.03.15 07:38

dobrý den

prosím poradte, ráda bych se podívala na záznamu z čt na své oblíbené krasobruslení. ale video nemůžu spustit, píšou tam, že k přehrání potřebuji Adobe Flash Player. jak bych to mohla nainstalovat? mám Win 7 a používám IE.

děkuji moc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zepe®
Datum: 25.03.15 18:30

Zde

doplněno 25.03.15 18:32:

Když tak zde návod kdyby byl problem

Ohodnoceno: 3x

Od: orserka
Datum: 25.03.15 18:49

díky, instalace proběhla, ale místo videa pořád zůstává jen plocha s nápisem, že je třeba nainstaovlat, nebo provést akutalizaci zásuvného modulu.

Datum: 25.03.15 19:29
A zkusilas po instalaci vypnout a zapnout prohlížeč?Jestli jsi ho nechala jen spadlý na liště tak se aktualizace flashplayeru projeví až po restartu.
Jestli už restart proběhl a nepomohlo to tak zkus instalaci opakovat s tím že ji tentokrát spustíš přes pravé tlačítko myši s právy administrátora.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.03.15 20:12

ano, i restart počítače. Instalace už se mi nedaří, vždy to skončí na " inicializuje se"

můžu se zeptat, jak se spouští pravým tlačítem? objeví se mi volby" otevřít " " otevřít v novém okně" ...atd

Datum: 25.03.15 20:58
To otevřít v novém okně se ti samozřejmě ukazuje když klikáš na něco v prohlížeči. To co píšu já funguje, když najdeš v počítači stažený soubor *.exe . Bude ve složce stažených souborů kam se ti ukládají věci které stahuješ. Pokud jsi ručně v prohlížeči nenastavila jiné umístění pro stahování.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.03.15 19:30

Stáhla jste Adobe Flash Player z této stránky?Pokud ne ,udělejte to,ale před tím dejte pozor ať není zaškrtnutá instalace McAfee.Okenko nesmí být zaškrtnuté.

https://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Pak dejte vědět.Já to zkoušel na IE i Firefoxu a jde mi to krasobruslení v pohodě.Adobe stahuji vždy z této stránky,např.po přeinstalaci.

Datum: 25.03.15 20:07

ano , z té stránky , instalace nakonec proběhla, Mc Afee jsem nezaškrtla, ale video nic. asi bude závada někde na mém přijímači

Datum: 25.03.15 20:32

Ještě bych zkusil stáhnout AFP přes Firefox.

doplněno 25.03.15 20:36:

Ještě se mrkněte do nainstalovaných prográmů jestli ho tam opravdu máte.Pak bych,pokud tam je ho odinstaloval a zkusil to znovu.Já se teď koukal a já tam mám instalované AFP player 16 ActiveXa ještě AFP 17 NPAPI.

Datum: 25.03.15 21:26
Zdravím,
tuším, že Adobe Flash Player budete mít nějak zakázáný, některé prohlížeče se ptají zdali chcete Flash Player povolit, zkuste zkontrolovat doplňky jestli je Flash povolený. Pokud se Vám nepovede vyřešit, tak si stáhněte Google Chrome, kde Adobe Flash Player nemusíte vůbec řešit :) Řekl bych, že problém nebude v PC, ale nastavení Vašeho prohlížeče Internet Explorer, který je mimochodem vůbec ten nejhorší prohlížeč :)

Datum: 26.03.15 07:38

děkuji vám všem za rady,

nakonec jsem se rozhodla, že nebudu již se snažit s I. Explorerem stáhla Firefox, a tím se můj problém vyřešil a záznamy mohu tedy odpoledne skouknout

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.