Jak na to s titulky?

Od: Datum: 25.03.15 13:13 odpovědí: 7 změna: 25.03.15 14:32
avatar

Po stažení filmu ve formátu RAR jsem to zipem otevřel a film tam je a titulky taky ale neumím je dostat do filmu, Pokud spustím film tak hraje bez nich. Mám Formát Factory ale nevím jak na to, poradíte někdo? Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.03.15 13:30
avatar

Dobrý den, opravdu chcete titulky dostat do filmu na stálo a nevratně? Nebo by stačilo vidět je v přehrávači při sledování filmu? V PC to problém (většinou) ani není, když je ve stejné složce soubor s filmem a soubor s titulky - a mají stejný název (např. Podraz.avi a Podraz.srt). Myslím, že ve FF nejdou (asi) vkládat titulky pevně do filmu. Zdravím!

doplněno 25.03.15 13:42:

V jakém přehrávači to nejde? Např. VLC Media Player nebo KM Player to takto umí. Mám dva soubory ve složce, otevřu v přehrávači soubor s filmem a titulky (stejného jména) se automaticky přiřadí a jsou vidět (pokud nemám v přehrávači aktivní volbu, že jsou titulky vypnuté). Podívejte se, zda máte přehrávání titulků zapnuté (povolené).

doplněno 25.03.15 14:23:

WMP nepoužívám, ale asi v jeho nastavení. Předpokládám, že ten RAR je už rozbalený do složky a titulky nejsou např. s černým písmem na černém pozadí (to potom neuvidíte).

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pas®
Datum: 25.03.15 13:38
avatar

Dobrý den, to pořád neřeší jak ten film přehrát abych viděl titulky Film hraje ale bez titulků ve složce jsou titulky ale neumím je dostat k tomu filmu...

Od: pas®
Datum: 25.03.15 14:19
avatar

Mám WMP a nešlo to musel jsem přes Format Factory, jak tedy zjistím , že to mám ve WMP povolené? Díky

Od: fex
Datum: 25.03.15 13:42

Film je nutné vyexprotovat z RARu, tzn nespouštět z RARu. rozbalený film spustit někde třeba z plochy.

doplněno 25.03.15 14:22:

Já bych ještě doplnil, že soubor s titulky by měl mít stejný název jako film.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.15 14:10
avatar

Tak já to dělám v AVI ReComp.Je to jednoduché.Vložíte film kliknutín na "otevřít AVI" a dále klikněte na "uložit AVI" a zadejte do které složky.Dále klikněte na kartu Rozšíření vpravo nahoře.Zatrhněte Povolit a Auto load.Pokud se titulky do řádku nenačtou,klikněte na "nahrát titulky".Nakonec klikněte na kartu Fronta a v ní klikněte na "přidat do fronty"a nakonec na tlačítko start.Celé to trvá dejme tomu u filmu 1G asi 1,5 hodiny.Nakonec se Vám objeví"úkol dokončen".Titule jsou tak natrvalo ve filmu.Jinak ten program je free ale je v angličtině.Já jsem si doinstaloval češtinu.Odněkud jsem ji stáhl,ale už nevím odkud.Jinak jak píše fex,film musíte rozbalit buď ve WinRar nebo 7-Zip.Pak s ním teprve můžete dál něco dělat.On si vytvoří svůj nový soubor,zřeba na ploše,nebo kam si určíte.

doplněno 25.03.15 14:15:

Pokud titule nechcete do filmu trvale,ale chcete to jen zhlédnout,tak pořád platí nejprve rozbalit.A já když to spustím pak ve WMP nebo VCL tak to hraje automaticky s titulema.Ale musí být ve stejné složce.

doplněno 25.03.15 14:17:

A musíte pro přehrátí kliknout na složku s tím rozbaleným souborem.Nikoli na tu původně staženou v RARu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jaroslaw
Datum: 25.03.15 14:30

Stáhněte si Media Player Classic zdarma z http://mpc-hc.org/

nainstalujte jej, je to jeden z nejlepších přehravačů, který přehraje naprosto vše

podmínka je, aby se film i titulky jmenovaly stejně - např. film.avi a film.srt

pak si nastavte, aby Windowsy přehrávaly videosoubory defaultně v MPC HC

a je to

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pas®
Datum: 25.03.15 14:32

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.