Stahování videa z netu

Od: Datum: 17.03.15 18:14 odpovědí: 8 změna: 21.03.15 06:32

Potřebuji poradit. Pokud to někdo ví. Jde mi o stahování videí. Nejdou mi stáhnout videa z netu, ať
jsou odkudkoliv a chci je stáhnout čímkoliv a nejde to. Mám XP. Jako antivirus Avast! a jako firewall Outpost. Deaktivoval jsem ty aplikace a to nepomáhá. Nebudu kvůli tomu reinstalovat operační systém. Může to být prkotina. Předtím to šlo a nevím kdy ten problém vznikl, takže nemůžu použít Obnovení systému. Jiné věci můžu z netu stáhnout. Něco to blokuje a nevím co. Ptal jsem se několik osob a nevědí. Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.03.15 18:18

No jo, to my taky nevíme. Moc jsi se nerozepsal proč to nejde. Spíš tedy vůbec jsi nic nenapsal a bez toho ti nikdo neporadí. Co to dělá, že to nejde? Píše to nějaký hlášky, nebo co? Čím se to pokoušíš stáhnout? Dej sem jeden odkaz co ti nejde a napiš k tomu jak a čím jsi to zkoušel.

Ohodnoceno: 0x

Od: usera*
Datum: 17.03.15 19:09

Přesně tak jak píše jenyk, možná by stačilo zkopírovat chybovou hlášku. Funguje stahování menších souborů, nebo nejde nic?

Od: pejo®
Datum: 18.03.15 00:50

Nejde stáhnout žádné video pomocí stahovače. Vyhazuje to hlášky. Screeny dám sem i to, pomocí čeho to stahuji. Jiné soubory stáhnout jdou.

Datum: 18.03.15 00:58

Stahuji to pomocí toho. Je to na přiloženém screenu.

Datum: 18.03.15 01:00

Hlášky jsou tady.

Datum: 19.03.15 06:06

Pokud vím, dá se iVysílání jen sledovat online (ČT neumožňuje stahování).

Program ClipGrab neznám, ale odhaduji, že jde o program na konverzi.

Programů na stahování tam máte víc.

Kterým (kromě ClipGrab) se pokoušíte pokoušíte videa stáhnout a v jakém formátu videa jsou?

Datum: 21.03.15 02:02

Musím odporovat, z iVysílání na ČT1 jde stahovat, pokud se neporušujou autorská práva. Stahoval jsem
tam odtud. Teď jsem použil Free Rapid a musel jsem ho aktualizovat. Neaktualizovaný nešel. Další
stahovače selhaly. Většinou je to video ve formátu flv, někdy mpeg či avi.

Datum: 21.03.15 06:32

Doporučuji Internet download manager (IDM) je sice placený ale necelých 700 Kč na rok není až tak moc (Primaplay,JOJ,Markiza ČT24 a jiné) bez problému

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.