Chybové hlášky HP Support Assistant

Od: Datum: 17.03.15 17:35 odpovědí: 1 změna: 17.03.15 19:13

Dobrý den, mám notebook s OP Windows8 a při zapnutí se mně objeví malá tabulka s nápisem HP ProtectTools Security Manager - počkejte prosím. Asi po půl minutě (někdy i více) se objeví další tabulka Služba biometrického ověřování nepracuje správně s odkazy - Přihlásit se bez biom. identifikace, Počkat 30 sekund a pak se dotázat znova..

Po přihlášení bez identifikace se otevře a mohu již pracovat s PC, ale během pár minut mně vždy naskočí další tabulka QLBCCController přestal pracovat s odkazy - vyhledat řešení, ukončit program, ladit program. Při použití jakéhokoliv odkazu se zase stále vše opakuje dokola, takže to zavřu a pracuji s PC dále načež po chvilce naskočí další tabulka Program HP Support Assistant přestal pracovat a stále to obtěžuje. Lze se toho nějak zbavit? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: usera*
Datum: 17.03.15 19:13

Nevím, jak tato aplikace funguje a co má přesně dělat. Nemám s ní zkušenosti.
Možná by stačilo vyhladat plánovač úloh, je možné, že tam bude nastaveno, aby se tato aplikace zapínala vždy při startu PC. Kdyby jste tuto úlohu odmazal a aplikaci nezapnul ručně, nemuselo by se objevovat nic. Ovšem otázka je, jestli používáte otisk prstu, to by se potom aplikace asi zapnula.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.