Mám v počítači vir?

Od: Datum: 16.03.15 19:35 odpovědí: 2 změna: 16.03.15 19:52

Dobrý večer, předesílám, že jsem úplný laik přes PC, nejvíc využívám internet, dokáži si koupit jízdenku na vlak i zaplatit platby přes internet, ale tím mé schopnosti končí. Chtěla jsem se podívat na film a zřejmě jsem najela na nějaké pochybné stránky. Když jsem klikla, že se chci podívat do pošty,pořád mi tam něco vyskakovalo nad zadáním adresy, ale byl tady syn a odstranil mi to. Před chvílí jsem si chtěla "přečíst noviny" na internetu a některá slova i na této poradně jsou červeně napsaná a podbarvená žlutě, myslíte, že je to vir? Bojím se abych nepřišla o PC, mám ho půl roku. Omlouvám se za neodborně popsaný dotaz, děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.03.15 19:41
avatar

Nedávno jsem měl něco podobného. Nebyl to přímo virus, ale jakýsi vlezlý doplněk internetového prohlížeče. Podle zdejší rady jsem to snadno odstranil. Pokusím se to najít a dám odkaz.

doplněno 16.03.15 19:46:

Takže tady. Najděte si ve Vašem prohlížeči "správu zásuvných modulů" a odstraňte modul, který tam nepatří.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: liduli
Datum: 16.03.15 19:52

... moc děkuji, že jste tak rychle reagoval, no já jsem přes to instalování analfabet, ještě bych to víc pokazila, tak počkám až se tady objeví syn , snad to budu mít stejné jako vy, hezký večer. L.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.