Film bez zvuku

Od: Datum: 16.03.15 07:08 odpovědí: 3 změna: 16.03.15 09:29

Stáhla jsem film z "Ulož to", na počítači ho spustím přes VLC media player normálně, ale když jsem ho zkusila zkopírovat na disk, tak je bez zvuku. Nevíte někdo co s tím? Předem děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.03.15 07:46
avatar

Dobrý den, budu odhadovat, že film stažený do PC (na jeho disk = HDD) a přehrávaný přes VLC Media Player funguje. Potom jste film nekopírovala, ale asi vypalovala na disk (médium DVD), zkusila přehrát ve stolním DVD přehrávači a ono je to bez zvuku. Patrně stolní DVD přehrávač nepodporuje formát zvuku, který je u filmu (nejsou tam potřebné zvukové kodeky). Zdravím!

doplněno 16.03.15 07:59:

Jaký byl původní formát staženého filmu (koncovka souboru)? Jak bylo vypalováno - jako data nebo vyrobeno DVD? Bylo vypalováno pomalu a na kvalitní nosič?

doplněno 16.03.15 09:45:

Takže, film je ve formátu AVI a asi to bude mít i nějakou větší velikost. Za minutu to nevypálíte, tak je to špatně vypáleno. Otevřte si svůj vypalovací program, volte projekt pro vypalování dat (asi na DVD), vložte si tam ten soubor s filmem z HDD a vypalujte na menší rychlost (na další médium, pokud nebylo přepisovatelné). Po úspěšném vypálení se podívejte na velikost souboru na médiu a porovnejte s velikostí souboru na HDD. A zkuste film přehrát z mechaniky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.03.15 07:52

Vypálila jsem ho na disk a spustila znovu na PC z disku a je bez zvuku

Datum: 16.03.15 09:29

CZ dab_Xvid.avi, u souboru jsem označila "odeslat" jednotka DVD a vypalovalo se to asi minutu

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.