Gif obrázek se po čase zastaví

Od: Datum: 15.03.15 12:09 odpovědí: 4 změna: 16.03.15 11:15

zdravím. mám jeden gif obrázek stahnuty z internetu, ale po čase (cca 5min) se prostě zastaví a už se nepohybuje. Je to normální? zkusil jsem ho otevřít v programu Ulead gif animator 5, odebral jsem veškere obrazky, pak je zpatky nahodil, uložil jako gif a taky...po par minutach se obrazek zastavil. jakto? co je špatně?

P.S. obrazek umistuju na sve webovky, ale i tedy tam se po čase zastavi...děkuji za rady jak to změnit aby to jelo v kuse

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.03.15 13:06

v lepších programech lze nastavit počet opakování nebo aby se animace opakovala do konce života. Jde dokonce nastavovat i časy jednotlivých snímků. Záleží co umožní jeden konkrétní program, který používáte. Viz obrázek

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.03.15 09:01

aha takže je možne že někdo kdo vytvařel dany gif, nastavil třeba 1000x opakovat a dost...takže tim je to jasne...stahnu si jiny program. díky

Datum: 16.03.15 10:08
Možné to je, že se obrázku uloží počet opakování a nejde z principu uložit že nekonečno. V tom případě může počet opakování limitovat program, který uloží např 1000 nebo samotný GIF, který může mít nějakou hranici. Tohle jsem nikdy nesledoval.
Obrázek zkompilujte znovu na forever a hned bude jasno.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.03.15 11:15

takže jak sem říkal...bylo nastaveno 1000 opakovani...takže jsem to změnil na nekonečko...díky za radu

vyřešené

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.