Pomalé otevírání pdf

Od: Datum: 13.03.15 12:56 odpovědí: 7 změna: 14.03.15 00:09

Dobrý den,

otevírám pdf přes den velmi často a napadlo se mě zeptat, zda není program, který by otevíral dokumenty rychleji, než se 1 stránkový dokument otevře napočítám do 5 až 10 vteřin. Pomalé otevírání je prý způsobeno velikostí softwaru pdf jak mi bylo sděleno. Dá se otevírání dokumentů zrychlit?

Děkuji. S pozdravem Milan

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.15 13:10

Já myslím,že spíš bylo myšleno velikostí souboru PDF a nikoli velikostí softwaru.Čím větší obsah,tak se to déle otvírá.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.03.15 13:11

Mě a mnohým jiným se na osvědčil Foxit Reader -> http://www.foxitsoftware.com/Secure_PDF_Reader/

Rychlý, malý, zdarma ...

Ohodnoceno: 4x

Datum: 13.03.15 18:28

Přesně jak piše Yakub - já mám v pdf veškerou dokumentaci k mašinám, takže to denně otvírám. S Acrobatem jsem už dávno ztratil trpělivost, je velký, pomalý a nenažraný na aktualizace. Přešel jsem taky na Foxit a vřele doporučuji.

Ohodnoceno: 2x

Od: host
Datum: 13.03.15 15:33

Některý rádce tu také doporučil program Sumatra, malý (asi 6,2 MB), portable, zdarma, autor Krzysztof Kowalczik. Výborný pomocník třeba i na flešku, umí dokonce číst i některé e-knihy.

doplněno 13.03.15 15:45:

yakub: díky za tip na Foxit, velmi zajímavý.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.03.15 17:36

Acrobat Reader je dost těžkopádný, radši

používám Foxit Reader a GeniusPDF,

kterým můžete vedle PDF čístPotvírat i formáty EPUB, MOBI, DJVU, CBR, CBZ, PNG, JPG a další.

Ohodnoceno: 1x

Od: nickee
Datum: 13.03.15 21:38

Děkuji za užitečné rady FR a GeniusPDF mám nainstalované a na první vyzkoušení úžasná rychlost otevírání oproti Adobu.

Který z těchto programů lépe zvládá vyhledávání slov v otevřeném textu? Děkuji za zkušenosti, často využívám. FR i GeniusPDF mám nainstalovaný v AJ lze instalovat i v ČJ?

Datum: 14.03.15 00:09

Foxit jde bez problému dát do češtiny - File - Preferences - Languages - Choose custom language

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.