Problém s ověření u Wifi

Od: Datum: 11.03.15 13:18 odpovědí: 2 změna: 11.03.15 21:13

Dobrý den mám takový problém. Měla jsem připojený mobil i notebook k naší Wifi. Jenže dnes mi to z ničeho nic začalo psát problém s ověřeím i na mobilu i na notebooku. Nikdo heslo nezměnil ani s tím nic nedělal. Nevíte čím by to mohlo být? Jak se dostanu ke změně hesla u routeru třeba přes počítač? Abych se mohla znovu připojit? Nevím to, protože předtím nám to montoval jakýsi chlap. Díky za odpovědi ;) ( jen podotýkám máme typ routeru :TP-LINK Router R460 )


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.15 16:53
avatar

Dobrý den. Váš udávaný router wifi adaptér neobsahuje, čili k němu nejpíš máte připojen další síťový prvek. Běžte po kabelech, než narazíte na jíné zařízení. Třeba je jen vypnuté, případně v chybovém stavu (blikají kontrolky o 106). Zkuste zařízení nejdříve vypnout -> odpojit od napájení -> zapnout -> vypnout -> zapojit napájení -> zapnout (nejrychlejší způsob jak vybít kondenzátory. Ovšem můžete jen vypnout -> počkat pár minut -> zapnout.) Zkuste a dejte vědět. Jinak napište onen typ zařízení a poradím jak postupovat dál.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: anon
Datum: 11.03.15 21:13

Díky, stačilo jen zapnout a vypnout router a bylo po problému :) jinak díky moc

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.