Jaký redakční systém na inzertní web?

Od: Datum: 08.03.15 11:15 odpovědí: 1 změna: 25.08.15 11:03

Ahoj, potřebuji vytvořit inzertní web, kde se bude nabízet práce a nevím jaký redakční system zvolit. Vybírám z těchto systémů: Osclass, Open Classifieds, Open-Realty, Joomla, Wordpress, Drupal a jiné. Nebude mi vadit, když ten program bude placený, alespoň bude za něco stát. Zatím se přikláním k tomu Osclass, příjde mi nejjednodušší. Potřeboval bych, aby se do toho programu dala nainstalovat čeština. Chtěl bych, aby ten redakční system byl dobrý v SEO. Taky by mě zajímalo, jak by to fungovalo u zaběhnutýho webu, když bych chtěl přejít na jiný redakční systém, jestli by se ty nějaké údaje s inzeráty dali přenést do jiného redakčního systemu, aby i nadále uživatelé mohli spravovat své inzeráty, které vložili ještě v tom starém redakčním systému, aby po změně redakčního systemu nemusel ten web začínat od nuly. Taky nemám moc představu, jak složité a náročné na vědomosti to je udělat web např. v té Joomla, prý na inzertní weby tam mají nějaké pluginy. Díky za postřehy

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.15 11:03

Hodně oblíbený a používaný je Wordpress, nicméně redakšční systémy zadarmo mají i svoje nevýhody. Radši bych si připlatila a zvolila nějaký profesionální redakční systém.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.