Hra pro Android

Od: Datum: 07.03.15 15:05 odpovědí: 4 změna: 07.03.15 17:18
avatar
Zdravím,
chtěl bych najít hru pro Android, ale mám speciální požadavky. )
Měla by to být taková hra, kde nemám vše pod kontrolou a dokáže mě překvapit, takže by tam měla být nějaká vlastní simulace a vůle hry. Asi by to pravděpodobně mohlo sedět na nějakou strategii či RPG. Poradí mi někdo? Existuje vůbec něco takového?
Díky, W

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: arny®
Datum: 07.03.15 15:46

Ono by to chtělo i upřesnit, jaké hry preferuješ (sci-fi, logické, strategické) a také zda obyčejnou plošinovku, či 3D s pohledu druhé, či třetí osoby. Některé 3D hry jsou dost náročné, takže záleží i na tom, jaké máš hardwarové vybavení svého zařízení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.03.15 16:17
avatar
Představuju si to asi jako strategii (dejme tomu městečko s obyvateli), kde hra nějakým způsobem simuluje obyčejné fungování a průběh (nějaká UI těch obyvatel) a není třeba se tomu věnovat často.
Od: arny®
Datum: 07.03.15 17:08

Tak co třeba SimCity nebo City Island, apod. V Google obchodu najdeš i podobné hry, které jsou zdarma. Pak jsou třeba hry, kde postavíš lunapark a staráš se o jeho chod, vyděláváš peníze, vylepšuješ, atd. Např. Theme Park a jí podobné.
V podobném stylu jsem viděl i hru, kde zase stavíš farmu, pěstuješ různé plodiny, prodáváš, vyděláváš, atd.
Na Googleplay je toho spousta a stačí si pročíst recenze uživatelů a určitě najdeš tu správnou hru, která ti bude super vyhovovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.03.15 17:18
avatar
Jo, něco takového bych hledal a ty obyvatele ci nejsamostatnější. Náhodou tip na určitou hru teda nemáte? Alespoň nějak zúžit výběr. )

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.