Cena za reklamu

Od: Datum: 05.03.15 19:24 odpovědí: 1 změna: 05.03.15 19:36
avatar

Dobrý večer,

mám takový blbě specifikovatelný dotaz, na který ani moc nečekám odpověd, jako spíše radu abych se mohl rozhodnout.

Jsem vlastníkem jedné nejmenované stránky na facebooku, kterou už sleduje přes 5000 lidí, kdy cca 4500 je opravdu aktivních. Nyní ovšem nastává chvíle, kdy bych měl s jednou nejmenovanou firmou jednat o reklamě na této FB stránce. Jedná se o reklamní příspěvky, či odkazy do popisků fotek atd. Spíše takové ojedinělé drobné reklamy, ale cílené na cca 3000-4000 lidí, které ta firma může oslovit, protože se jedná o jeden specifický obor.

Otázkou na kterou si nedokážu odpovědět je, jaká je přiměřená cena za takovou reklamu. Aktuálně mi nejde o výdělek, i když by přivýdělek nebyl špatný. Jde mi o to, abych z těch pěněz mohl například zaplatit reklamu na tuto mou stránku. Jenže můžu za svou reklamu dát 10kč ale taky 50000kč proto nejde stanovit cenu za jejich reklamu tím, že budu vědět kolik potřebuji na svou reklamu.

Asi bude lepší se zeptat, co by jste byli vy ochotni za takovou reklamu cílenou na obor vaší firmy dát, dejme tomu za měsíc, kdy v měsíci zveřejním nejméně 4 reklamy na vaši firmu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 05.03.15 19:36

Takovou částku, která je akceptovatelná. Je to přece na dohody, není jednotná cena! Většina hledá co nejlevněji. Otázkou je odezva, co to přinese!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.