Paměťová karta -nejde fotit

Od: Datum: 28.02.15 14:28 odpovědí: 5 změna: 28.02.15 17:31

Paměťová karta není k dispozici,,,,,nevím jak na to.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.15 14:30

Vyzkoušel bych v prní řadě kartu naformátovat. Fotíte čím? Fotoaparát, mobil? Karta je nová, starší, už používaná? Fungovala někdy?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.02.15 15:04

Kartu naformátovat na výchozí formát,případně formát FAT 32.

Odstranit ochranu proti zápisu (malý čudlík na hraně karty).

doplněno 28.02.15 15:07:

Při formátování ztratíš všechna uložená data,všechny fotky

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.02.15 15:05

Fotím mobilem,,Fungovala dneska ,Jak naformátovat. Ale je asi na ní moc fotek a neumím je vymazat..

doplněno 28.02.15 15:09:

nechci ztratit všechny fotky,

doplněno 28.02.15 15:11:

jak otevřu okénko a chci fotit,te mi to napíše,,paměťvá karta není k dispozici...

Od: bmbx®
Datum: 28.02.15 15:50

zavináč:

v první řadě než zkusíš formátování, které tě připraví o všechno co na kartě je, tak vyppni mobil vyjmi a zastrč kartu (třeba i víckrát) a pak mobil zapni, mnohdy to bývá špatný dotek, třeba se po takovéto operaci chytí :-D

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.02.15 17:31

Jen jsem povytáhla jemně kartu a zastrčila a šlo mi to,,Já se jak fotím,dotýkám patrně toho "cuplík" a pak se mi to stane,byl tam špatný kontakt.Už jsem chytřejší. Ale tys to napsal dobře i když jsem se s tím mordovala než jsi mi to napsal,,,,díky moc ,,jsem samouk

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.