Router vs režim spánku na pc

Od: Datum: 25.02.15 23:42 odpovědí: 4 změna: 26.02.15 18:59

Dobrý večer,

mám jako vždy nepochopitelný problém. Mám router D-Link dir-600 do kterého vede kabelem internet a z routeru kabel do pc. Router taky vysílá nonstop Wifi.

Po celou dobu se jde normálně připojit na wifi a vše funguje, jakmile ale přepnu pc do režimu spánku, nejde se na mobilu připojit k wifi routeru a píše to chybu ověření. Když router vypnu a zapnu, už se jde připojit normálně. Pokud večer dám pc do režimu spánku a ráno ho zase zapnu, tak se dá na wifi dostat normálně. Problém pozoruji hlavně večer, kdy pc jde do režimu spánku a já chci v posteli na mobilu na wifi.

Jako vždy zde přicházím s nepochopitelným problémem. Pochybuji že by mi někdo poradil, kdomě výměny routeru nějaké řešení.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gho
Datum: 25.02.15 23:57

Aktualizujet FW, změňte vysílací kanál, vyberte šifrování na WPA2 (pokud to umožňuje) atd... Není důvod, aby to nešlo jak potřebujete. Na druhou stranu, ten router je modelově dost starý, zvažte koupi nového.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.02.15 00:11

Router je dobrý, a ve své době byl drahý. Jen ať mi někdo vysvětlí jak může přechod pc do režimu spánku znemožnit připojení se k wifi.

Od: gho
Datum: 26.02.15 00:15

Radu jste dostal, aktualizujte a proveďte změny.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.02.15 18:59

WPA2 používám od koupi routeru, kanál jsem měnil a problém se nezměnil. FW je aktuální.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.